Zahájení školního roku

Milé děti, milí rodiče,

už se nemůžeme dočkat na úterní ráno, kdy vám otevřeme dveře naší školky na další školní rok. Věříme, že bude plný zábavy, radosti, zkoumání, poznání a akcí. V průběhu přípravného týdne jsme s kolegyněmi pečlivě dezinfikovaly, zdobily, stěhovaly, uklízely, plánovaly…abychom společně vykročili pravou nohou.

Čekají na vás třídy vybavené novým nábytkem a zařízené do jednotlivých koutků – relaxační, hudební, ateliér, pokusy, stavebnice, námětové hry, kadeřnictví, hry a manipulace a dílna. Všechny jsou vybaveny dostatečným množstvím pomůcek, her a materiálu.

Vzhledem k současné situaci s rizikem nákazy Covid-19 musíme i my přistoupit na opatření, která ochrání nás všechny. Proto si prosím všichni po vstupu do školky dezinfikujte ruce, nechoďte do MŠ nemocní a každé dítě si ve školce ponechá 2 roušky v podepsaném igelitovém sáčku. Více informací najdete ZDE.

Ahoj ve školce!

Za MŠ Lovčičky Silvie Makovská Menoušková, ředitelka