Rubriky
Aktuality

Mediální gramotnost a mediální výchova v rodině

Média na nás dospělé i děti působí dnes a denně. Že ne všechna jsou prospěšná, některá dokonce škodlivá, je nám také známo. Ale jak vybrat ta správná, kdy je vhodné děti s médii ať už zvukovými, či obrazovými seznamovat, kdy jim povolit mobily, počítače, jak zajistit bezpečný pohyb na internetu? Nabízíme vám přehledného Průvodce, ve kterém najdete spoustu přínosných informací a zajímavých odkazů, jak tuto problematiku řešit. I když byl tento Průvodce vytvořen ve spolupráci se společností C&A, má čistě informativní charakter bez reklam. A co nás pedagogy velmi potěšilo? Zjištění, že knihu a společné chvíle strávené čtením, prohlížením, povídáním nad knihou, nám žádná technologie nenahradí!

https://www.c-and-a.com/eu/cz/shop/prirucka-medialni-gramotnost