Rubriky
Aktuality

Plánované akce – říjen 2021

6.10. WORKSHOP PRO RODIČE PŘEDŠKOLÁKŮ

Školní zralost (pořádá MAP II Slavkov u Brna)

11.10. MAŇÁSKOVÉ DIVADLO

Pohádky: Dlouhý, Široký a Bystrozraký, O Koblížkovi, Tři prasátka

Maňáskové divadlo hrajeme od r. 1998. Zaměřujeme se na klasické pohádky s využitím mravního poučení, básniček a písniček,  které děti většinou znají, a proto se mohou i zapojit. Série tří pohádek trvá asi 40 minut. Při zpracování pohádek využíváme dlouholeté zkušenosti získané prací s dětmi.

13.10 PODZIMNÍ TVOŘENÍ V MŠ

Srdečně Vás, milí rodiče, zveme do školky na tradiční podzimní tvoření. Tentokrát na téma RADOVÁNKY S DRAKEM. Více informací na plakátu, který bude brzy vyvěšený na nástěnce u šatny.

14.10.2021 – Logopedická depistáž v MŠ (od 8 hodin jen pro přihlášené děti, 200 Kč za jedno dítě)

18.10.2021 – Čtenářský workshop s názvem Nový domek pro myšku – od 9 hodin pro děti z Kouzelné třídy.

20.10. POCHOP PŘÍRODU

Vzdělávací agentura POCHOP (POznej, CHápej, OPatruj)  Byla založená sokolníky, myslivci a ochránci přírody. Cílem našich aktivit je seznámit děti s problémy dnešní přírody, umožnit jim podívat se na prostředí kolem sebe jiným pohledem, než na jaký byly doposud zvyklé, předvést jim úžasný a dokonalý svět zvířat a vysvětlit, proč je potřeba jej chránit.

Program: Tajemství lesa s ochočenou liškou Coco

EDUKATIVNĚ STIMULAČNÍ SKUPINKY

Termíny budou upřesněny

4.10.- 8.10.2021 TÝDEN ČTENÍ DĚTEM

Více informací brzy najdete ve vaší mailové poště.