Rubriky
Aktuality

Rekonstrukce MŠ – DŮLEŽITÉ

Milí rodiče,
jak jste si při vyzvedávání dětí všimli, rekonstrukce v přízemí již přechází do druhé etapy, proto jsme musely operativně vystěhovat šatnu a všechny věci dětem přenést nahoru do chodby. Dítě tedy ráno jen předáte zaměstnankyni MŠ a odpoledne si převlečené dítě od ní převezmete. Převlékání zvládnou děti samy, případně budeme připraveny jim pomoci, bude-li to nutné. Jakmile budou otvory do bývalého bytu a do šatny vybourané a začištěné, dáme do přízemí dvě lavičky, kde se budou děti přezouvat. Nyní se musejí přezouvat až nahoře.

Prosím, pokud jste dnes neměli tu možnost, abyste v nejbližších dnech zkontrolovali obsah kapsáře svého dítěte. Nechte tam opravdu jen to nejnutnější, kapsáře jsou docela malé a manipulace s věcmi uvnitř je pro děti náročnější.

Protože nebudeme mít po dobu rekonstrukce šatny přístup do lehárny, budou děti z Pohádkové třídy odpočívat ve své třídě nahoře.

Při procházení místem bourání a rekonstrukce buďte obezřetní, nenechávejte děti bez dozoru. V přízemí pod schody teď nebude možné parkovat kola a odrážedla.

Předem Vám moc děkuji za pochopení a dodržování výše uvedeného.

Už se těšíme, až bude vše hotové a naše školka bude zase o velký kus příjemnějším místem.

Mějte krásný pracovní týden.

Silvie Makovská Menoušková