Rubriky
Aktuality

Společná výzdoba školičky!

Milé děti, milí rodiče,

zúčastněte se i vy výzdoby školičky. V oknech již rozkvetly kytičky, ovečky, zajíčci a vajíčka nám připomínají nadcházející Velikonoce a vy můžete přispět k ozdobení dřevěných vrat, které přímo volají po jarním, veselém kabátku.

V příštím týdnu vám doručíme předkreslený a vystřižený obrázek, který vaše dítě ozdobí barvičkami, pastelkami, razítky, barevným papírem (při vrstvení prosíme maximálně jednu vrstvu, aby bylo možné obrázek zalaminovat).

Jakmile bude dílo hotovo, přineste jej nejpozději do 27.3.2021 (pokud by ještě nebyl obnoven provoz MŠ, prosíme vložit do schránky, nebo pověsit v igelitové tašce na kliku vchodových dveří). Obrázky zalaminujeme a ozdobíme jimi dřevěná vrata. Máte-li možnost a bude se vám chtít, obrázek můžete i zalaminovat.

Těšíme se na výrobky dětí!

Výzva