Rubriky
Aktuality

Mimořádné opatření

Vzhledem k aktuální situaci rizika nákazy Covid-19 v Lovčičkách  jsme povinni se řídit novými pokyny ze strany zřizovatele MŠ.

  • Před školou prosím dodržujte odstupy 2 metry.
  • Děti budou do budovy MŠ vstupovat bez doprovodu, přebírat si je bude osobně zaměstnanec mateřské školy vždy v 7:00, 7:30, 8:00 a 8:30 hod. Po vstupu do budovy MŠ si děti dezinfikují ruce a  bude jim změřena tělesná teplota bezdotykovým teploměrem.
  • Děti budou budovu MŠ opouštět za doprovodu zaměstnance MŠ vždy v 15:00, 15:30, 16:00  a v 16:30 hodin. V tento stanovený čas tedy 1 doprovod zazvoní, nahlásí zaměstnanci MŠ jména dětí, pro nichž přišel doprovod, a před budovou vyčkají na převzetí dětí.
  • Po celou dobu tohoto omezeného provozu je zakázán vstup do budovy MŠ všem cizím osobám. Budou zde pobývat pouze děti a zaměstnanci MŠ.
  • Vrátíme se k používání jednorázových papírových ručníků.
  • Po dobu tohoto mimořádného provozu nebude vydávána strava do vlastních nádob v 1. den nemoci dítěte.

Protože Vám posílám informace jen s několikahodinovým předstihem, zítra, tj. 14.9., budeme děti ráno přebírat vždy, když zazvoníte. 🙂 Velice Vám děkuji za pochopení a dodržování výše uvedeného. Doufám, že se nákaze vyhneme a budeme se moci brzy vrátit „do starých kolejí“.