Rubriky
Aktuality

Výlet do Legata

Milí rodiče, příští týden v pátek, tj. 25.9.2020, se s dětmi vypravíme do Legata v Brně. Tento výlet je určený pro děti, které navštěvovaly školku již v minulém školním roce.  Děti si zde vyzkouší práci se dřevem a dovezou si výrobek, který si samy zhotoví pod vedením zkušených pedagogů.

Jelikož budou děti „pracovat“, doporučujeme  oblečení, ve kterém se budou cítit dobře, a hlavně nebude vadit případné ušpinění či nějaká drobná trhlinka.

Odjezd vlastním autobusem (nikoliv IDS JMK) v 7:45 od MŠ. Děti přiveďte do MŠ nejpozději v 7:35 hodin.
Návrat v době obědu. Plánujete-li tento den vyzvednout dítě po obědě, můžete si jej vyzvednout ve 12:30 hodin.
Svačinku i pití dětem bereme ze školky. Žádné jídlo či mlsání dětem, prosím, nedávejte.
S sebou jim dejte pouze 1x roušku, kdyby bylo potřeba ji použít v uvedeném centru.

Děti, které se výletu neúčastní (děti, které v letošním školním roce nově nastoupily do školky nebo z nějakého důvodu na výlet nepojedou, ale chcete je dát do školky), mají běžný školkový provoz, tzn. děti přivedete do školky v 7.00 hod., 7.30 hod., 8.00 hod., nebo 8.30 hod. Provoz bude zajištěn v Pohádkové třídě.

Tuto informaci máte ve vašich e-mailových schránkách.